دوره مسابقه مقاله خوانی، سرود و احکام با محوریت سیره نبوی ویژه دانش آموزان در دارالقرآن اندیشه اسلامی به همت دفتر دانش‌آموزی شهرستان زاهدان برگزار شد.

به گزارش شریعت نیوز  به نقل از  کانال اطلاع رسانی مولانا ابراهیم رودینی؛ دانش‌آموزان شهرستان زاهدان در این دوره از مسابقات صبح روز پنجشنبه (21 شهریور 1398) در سه بخش مقاله‌خوانی، سرود واحکام باهم به رقابت پرداختند و در پایان این مراسم با حضور و سخنرانی مولانا ابراهیم رودینی به پایان رسید.

مدیر دارالقرآن حضرت علی مرتضی اظهار داشت: یکی از معجزات قرآن  فصاحت و بلیغ و رسا بودن آن  در حد اعلا است، به طوری که هیچ شعر یا خطبه و کلام عربی به پایه آن نرسیده است.

مولانا ابراهیم رودینی در بخش پایانی به جایگاه شعر و شاعری در اسلام پرداخت و گفت: در صدر اسلام بسیاری از مخالفین اسلام، با استفاده از شعر، دین اسلام و پیامبر صلی الله علیه و سلم را هجو می‌کردند و پیامبر در مقابله با آنان شاعران صحابی مانند حسان‌ بن ثابت را تشویق می‌نمود که پاسخ شبهه افکنان را دهند.

 

انتهای پیام/ م 

انتشاردهنده** محمدی 


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: اسلام ,ابراهیم ,مولانا ,زاهدان ,سرود ,مولانا ابراهیم ,ابراهیم رودینی ,مقاله‌خوانی، سرود ,شهرستان زاهدان ,زاهدان برگزار ,مولانا ابراهیم رودین?
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

PES2017 باربری blsco دردِ دل نوشت پرسشهای جوانان جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات تدریس آنلاین زبان ایتالیایی یاداشت " دورهمی+ " طراحی سایت