دارالقرآن اسراء» مدت شش سال است که به صورت پنهانی در افغانستان فعالیت می‌کند و تابلویی بر سردر ساختمان این مرکز دیده نمی‌شود.

به گزارش شریعت نیوز  به نقل از ایکنا عبدالشکور فلاح، مدرس و داور قرآن افغانستانی، در گفت‌وگو با ایکنا؛ با اشاره به تاریخچه تأسیس دارالقرآن تخصصی اسراء» با حضور شیخ احمد علی،‌ قاری مصری، اظهار کرد: این مرکز از سال ۱۳۹۲ تاکنون مشغول فعالیت است.

وی در ادامه درباره اهداف این مؤسسه گفت: زمینه‌سازی برای انس و ارتباط بیشتر نوجوانان، جوانان و دیگر اقشار جامعه با قرآن و شناسایی و جذب استعدادهای قرآنی از جمله این اهداف است.

فلاح همچنین تربیت قاریان و حافظان متدین و متخلق به اخلاق و آگاه به معارف اسلامی را از اهداف این مرکز دانست و گفت: تلاش کرده‌ایم که برنامه‌های این دارالقرآن در راستای فرهنگ و معارف قرآن کریم باشد.

وی تصریح کرد: پرورش مهارت‌های قرآنی در راستای انس با قرآن کریم،‌ تلاش برای ارتقای اخلاق اسلامی در جامعه و برگزاری کلاس‌ها و ارائه برنامه‌های مختلف قرآنی و مذهبی از جمله اقدامات این دارالقرآن بوده است.

به گفته فلاح، این مرکز قرآنی فاقد تابلو بر سردر ساختمان آن است؛ زیرا امکان انهدام این ساختمان از سوی گروه طالبان یا دیگر گروه‌های تروریستی وجود دارد

انتهای پیام/ م 

منبع خبر_ ایکنا 


مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: دارالقرآن ,قرآن ,قرآنی ,مرکز ,اهداف ,ساختمان ,سردر ساختمان ,دارالقرآن اسراء»
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کافه رمان رهایی یک دو سه سازه بالشتک پشت گردنی ماشین طرح گربه سه بعدی من اینجام وان بکسل وبلاگ چنگیز خرید و فروش نخ های اکریلیک وبلاگ راه حقیقت طراحی بنر کانون تبلیغات دکوپاژ